NEWS/PRESSROOM

Jesienne targi Polskich Projektantów

Jesienne targi Polskich Projektantów

Jesienią wybraliśmy kilka miejsc, gdzie planujemy się z Wami spotkać. W Warszawie 6-7.10 widzimy się na największym wydarzeniu modowym stolicy, SLOW FASHION targach w duchu slow, tym razem w Centrum Praskim Koneser Tydzień póżniej planujemy zobaczyć się z Wami w pięknym Starym Browarze w Poznaniu, klimatycznym, wzbogaconym o wiele dział sztuki centrum Poznania (niegdyś odbywały się tam imprezy ART&FASHION FORUM Pani Grażyny Kulczyk) Zapraszamy

Jesienna Kolekcja DESIRE

Jesienna Kolekcja DESIRE

Jesienna Kolekcja marki TRUE COLOR BY ANN nosi nazwę DESIRE, nazwa pochodzi od płaszcza, w którym zakochać się można bez końca. Długi krój, efektowne dodatki, detale - plisy i kokardy na rękawach oraz wysokiej jakości wełna - oto DESIRE WOOL COAT. Jesienna kolekcja to burza tkanin i hybryda wysokiej jakości włókien, mocne włoskie wełny, sweterkowa ciepła i miła dla ciała mieszanka wełny, leciutki khaki jedwab z wiskozą. Bogactwo struktur, nowych form i odrobina koloru? Nudno nie jest na pewno - bo TRUE COLOR BY ANN mówi NO MORE BORING SUITS!

Blog Harel o TRUE COLOR BY ANN wpis NO MORE BORING SUITS

Blogerka Harel o nas

HAREL to niewątpliwie 1 z największych autorytetów, jeśli chodzi o modę w Polsce. Jej 'subiektywizm' doceniają Polki, które cenią sobie nietuzinkowy design i marki nieoczywiste, w dużej mierze niesieciowe. To zaszczyt czytać tak pozytywną opinię Harel o TRUE COLOR BY ANN i o projektach, które tworzy dla Was Anna Bogel - założycielka marki.

marynarka LOOSE AND ELEGANCE od TRUE COLOR BY ANN - BLACK

Kolekcja DIFFERENT ME

Marka TRUE COLOR by Ann wita wiosnę BIAŁO-CZARNĄ nowoczesną KLASYKĄ oraz wzbogaca ją limitowaną kolekcją kobiecych okryć wierzchnich w KOLORACH ZIEMI i kolejnym grzechem kolorystycznym w postaci limitowanej kolekcji. Całą kolekcję nazywa 'DIFFERENT ME', stąd też kampania i sesja pokazująca kobietę nieco eksperymentującą z modą.

sukienka RED POWER SIMPLICITY od TRUE COLOR BY ANN

RED POWER Limited czyli MOC czerwieni

Marka TRUE COLOR by Ann wita wiosnę BIAŁO-CZARNĄ nowoczesną KLASYKĄ , ale ponieważ regularnie wprowadza limitowane edycje kolorystyczne (szarość, camel, granat) jako WIOSENNY grzech przeciwko BLACK&WHITE filozofii, prezentuje CZERWIEŃ... a zatem TRUE COLOR BY ANN grzeszy z CZERWIENIĄ.

ART&FASHION FORUM by GRAŻYNA KULCZYK

ART&FASHION FORUM by GRAŻYNA KULCZYK

Największa impreza modowa - ART&FASHION FORUM by Grażyna Kulczyk w Poznaniu odbyła sie w październiku - z kulminacją i galą 21 października 2017. Gościła m.in. Romę Gąsiorowską, Jessicę Mercedes, Karolinę Pięch, Natalię Maczek - twórczynię (MSBHV). My gościliśmy i słuchaliśmy licznych wykładów, ale też byliśmy wybrani do strefy NEW ENTRY z marką TRUE COLOR by ANN

Marka Wspiera Markę - projektanci, a wśród nich Anna Bogel i Kasia Ostapowicz

Pokaz mody Marka Wspiera Markę w Muzeum Miasta Gdyni

Polski design, także w modzie, stanowi duży i coraz silniejszy wyróżnik na świecie. Dlatego do pokazów MARKA WSPIERA MARKĘ z ogromną atencją selekcjonowane są marki modowe, a wśród nich te duże powszechnie rozpoznawalne wspierające młodsze talenty. TRUE COLOR by Ann miał zaszczyt brać udział w jednym z pokazów w Muzeum Miasta Gdyni

cracow fashion day true color by ann pokaz mody sukienka black dress

Cracow Fashion Day - pokaz mody polskich projektantów

29 stycznia 2017 roku w Muzeum Manggha - Japońskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej odbył się pokaz mody projektantów z Polski, Holandii i Szwecji. Swoje kolekcje zaprezentowało 12 polskich marek, wśród nich nasza marka - TRUE COLOR by Ann.