NEWS/PRESSROOM

Zimowa Kolekcja WITH LOVE FOR THE NATURE

Zimowa Kolekcja WITH LOVE FOR THE NATURE

ZIMOWA KOLEKCJA to bogactwo wełen, kolorów ziemi, swetrowych ciepłych dzianin i najwyższej jakości tkanin. Pierwszy drop kolekcji FALL WINTER 2022 już w sprzedaży.

LETNIA KOLEKCJA THE ENERGY

LETNIA KOLEKCJA THE ENERGY

LETNIA KOLEKCJA THE ENERGY wyjątkowo w tym roku przesycona jest kolorami, których tak pragnęliśmy Wiskoza, wzory, kwiaty i kolory... aż tyli ich jeszcze nigdy w TRUE COLOR nie było. Projektantka Anna Bogel czuła taką potrzebę - wyczuwała ją szczególnie od nas - kobiet - po trudnym czasie pandemii - potrzebę dodania energii i lekkości życiu poprzez nasz ubiór - potrzebę dodania nam energii.

Wiosenna Kolekcja True Color Spring Summer 2022

Wiosenna Kolekcja True Color Spring Summer 2022

Wiosenna Kolekcja True Color Spring Summer 2022 to bogactwo delikatnych włoskich wełen i bawełen - płaszczowych w wydaniu nie tylko okryć, ale i spodni, by można było stworzyć oryginalne monolooki. Dominują kolory ziemi, szarości, beże, camele, ale wkrada się też fiolet, granat i czerwień. Otulają swetrów ciepłe dzianiny i najwyższej jakości miłe w dotyku tkaniny - bawełny i letnie wiskozy. Pierwszy drop kolekcji True Color na wiosnę 2022 już w sprzedaży.

Kolekcja Fall Winter 2021

Kolekcja Fall Winter 2021

Bogactwo wełen, kolorów ziemi, swetrowych ciepłych dzianin i najwyższej jakości tkanin. Pierwszy drop kolekcji FALL WINTER 2021 już w sprzedaży.

PFR

PFR

Miło nam poinformować, iż nasza marka TRUE COLOR by Ann Bogel - skorzystała z funduszy Polskiego Funduszu Rozwoju. Zapraszamy do naszych butików w Warszawie oraz do sklepu online. Wspierajmy polskie marki, polskie biznesy. Dziękujemy PFR Zapraszamy do Elektrowni Powiśle oraz Sadyby Best Mall

Ikona mody Marieta żukowska w płaszczu TRUE COLOR BY ANN BOGEL

Płaszcz marzeń - czy model SCANDINAVIAN DREAM wróci na jesień - płaszcz Gwiazd :) Mariety Żukowskiej i Anny Oberć

Płaszcz marzeń - model SCANDINAVIAN DREAM w brązową pepitkę był wyborem Gwiazd Mariety Żukowskiej i Anny Oberć w sezonie SS i AW 2019. Na Waszą prośbę gorąco pracujemy na tym, by i w tym sezonie 2021 - jesienny płaszcz TRUE COLOR BY ANN BOGEL, a ściślej model SCANDINAVIAN DREAM wrócił. Od ponad roku szukamy tkaniny podobnej do naszej idealnej pepitki - kompozycji brązowo-granatowo-czerwonej - tak tak, ten z pozoru brązowy płaszcz kryje w sobie kilkanaście kolorów. I to jest jego sekretem - idealna kombinacja pasująca do wielu stylizacji i do wielu typów urody

KOLEKCJA BREATH wiosna lato 2021 ETAP PIERWSZY

KOLEKCJA BREATH wiosna lato 2021 ETAP PIERWSZY

Prezentujemy nową wiosenną kolekcję 2021 pod nazwą BREATH. Kolekcja BREATH to hołd naturze, jej dobrodziejstwom, kolorom i kształtom. To nadzieja na nowe. To - zgodnie z nazwą - oddech, to spojrzenie w przyszłość, w jasną pozytywną stronę.