NEWS/PRESSROOM

wszystkie jesteśmy piękne - kampania true Color - we all ara Beautiful, different and Beautiful - Julia Kubisa, Anna Bogel, Małgosia Marecka - Weronika Kosińska

Kampania AW 23/24 pokazująca naszą różnorodność i nasze piękno - tak widzi kobiety Projektantka TRUE COLOR

Najnowsza kampania JESIEN ZIMA 2023/2024 TRUE COLOR BY ANN BOGEL pokazuje naszą różnorodność - Julia Kubisa, uczestniczka kampanii mówi, że te zdjęcia mają niesamowitą energię! I tak jest! Dlatego, że pokazują nas! Prawdziwe 'NAS' - jesteśmy różne i piękne w swej różnorodności! Wiek, wzrost, waga, kolor skóry, włosy - WSZYSTKIE JESTEŚMY piękne! Bo różnorodność jest piękna ZDJĘCIA BEZ FILTRA - BEZ RETUSZU!

LATO w TRUE COLOR

LATO w TRUE COLOR

Klasyka przepleciona wyróżniającym akcentem kolorystycznym, nadal ponadczasowa mimo intensywności i bogactwa kolorów. Oto nowa letnia kolekcja od True Color, zaprojektowana przez Annę Bogel i uszyta oczywiście w Warszawskich pracowniach krawieckich. Kolekcja letnia True Color przepełniona jest łagodnymi beżami, a wręcz wariacjami na temat beżu, wachlarzem odcieni morza od łagodnego błękit i lnu przez intensywny chaber w wełnie aż po mocny fiolet w wiskozie. Natura, natura i jeszcze raz natura - w tkaninach i barwach, barwach morskich, barwach łąk i kwiatów, jest róż, czerwień i fiolet ...

Zimowa Kolekcja WITH LOVE FOR THE NATURE

Zimowa Kolekcja WITH LOVE FOR THE NATURE

ZIMOWA KOLEKCJA to bogactwo wełen, kolorów ziemi, swetrowych ciepłych dzianin i najwyższej jakości tkanin. Pierwszy drop kolekcji FALL WINTER 2022 już w sprzedaży.

LETNIA KOLEKCJA THE ENERGY

LETNIA KOLEKCJA THE ENERGY

LETNIA KOLEKCJA THE ENERGY wyjątkowo w tym roku przesycona jest kolorami, których tak pragnęliśmy Wiskoza, wzory, kwiaty i kolory... aż tyli ich jeszcze nigdy w TRUE COLOR nie było. Projektantka Anna Bogel czuła taką potrzebę - wyczuwała ją szczególnie od nas - kobiet - po trudnym czasie pandemii - potrzebę dodania energii i lekkości życiu poprzez nasz ubiór - potrzebę dodania nam energii.

Wiosenna Kolekcja True Color Spring Summer 2022

Wiosenna Kolekcja True Color Spring Summer 2022

Wiosenna Kolekcja True Color Spring Summer 2022 to bogactwo delikatnych włoskich wełen i bawełen - płaszczowych w wydaniu nie tylko okryć, ale i spodni, by można było stworzyć oryginalne monolooki. Dominują kolory ziemi, szarości, beże, camele, ale wkrada się też fiolet, granat i czerwień. Otulają swetrów ciepłe dzianiny i najwyższej jakości miłe w dotyku tkaniny - bawełny i letnie wiskozy. Pierwszy drop kolekcji True Color na wiosnę 2022 już w sprzedaży.

Kolekcja Fall Winter 2021

Kolekcja Fall Winter 2021

Bogactwo wełen, kolorów ziemi, swetrowych ciepłych dzianin i najwyższej jakości tkanin. Pierwszy drop kolekcji FALL WINTER 2021 już w sprzedaży.

PFR

PFR

Miło nam poinformować, iż nasza marka TRUE COLOR by Ann Bogel - skorzystała z funduszy Polskiego Funduszu Rozwoju. Zapraszamy do naszych butików w Warszawie oraz do sklepu online. Wspierajmy polskie marki, polskie biznesy. Dziękujemy PFR Zapraszamy do Elektrowni Powiśle oraz Sadyby Best Mall