O MARCE

 

 

 

Niezmiernie miło nam, że tu zaglądasz.

 

Parę słów o mojej marce.

Marka TRUE COLOR by Ann powstała z pasji do mody, trendu slow fashion, z zamiłowania do pięknych wysokiej jakości tkanin, a przede wszystkim z miłości do klasyki BLACK & WHITE. Stworzona została w roku 2016 przez Annę Bogel - pasjonatkę eleganckiej oryginalnej mody kobiecej, jako protest przeciwko niewyróżniającym się ubraniom biznesowym, protest, który wyrażamy w haśle: NO MORE BORING SUITS.

Pasja do mody jest czymś, co sprawia że każdego dnia chcemy w życiu więcej. Naszej pasji w kreowaniu pięknych i prostych krojów oddajemy się całkowicie - pasji i … Wam - dziewczynom, kobietom, którym chcielibyśmy poprzez projekty TRUE COLOR by Ann dać część naszej pasji, pasji do życia, do kreowania, do tworzenia rzeczywistości, do czucia mocy.

 

Oto pierwsza kolekcja - o nazwie 'TRUE ME'. Kolekcję kierujemy do kobiet, które cenią elegancję i oryginalność, które uwielbiają CZERŃ i BIEL. Każdego dnia czeka nas wiele wyzwań osobistych i zawodowych... nowe spotkania, często biznesowe, nowi ludzie, ciagły bieg, pęd… Chcemy, by każda kobieta wchodząc na kolejne spotkanie, czuła się pewnie i wierzyła że osiągnie swoje zamierzenia.

Ubranie to druga skóra, dlatego jeśli czujemy się elegancko, wyjątkowo, oryginalnie, wtedy czujemy się prawdziwie dobrze ze sobą i prawdziwie pewnie, dlatego też słowo TRUE w naszym życiu, marce, kolekcji jest bardzo ważne. Ponieważ jesteśmy w nieustannym biegu, ważne jest byśmy czuły się wygodnie i swobodnie. Dobrej jakości tkaniny, luźniejsze kroje to daje nam komfort - chwili, dnia… życia.

Marka TRUE COLOR by Ann została stworzona z miłości do czerni i bieli. BIEL jest cudownym delikatnym kolorem, który każdemu ubraniu nadaje uroczystego, podniosłego charakteru. CZERŃ jest ponadczasowym wyznacznikiem elegancji, dostojności, powagi, klasy.

 

W kolekcjach marki, BIEL I CZERŃ będą zawsze dominować. Ale TRUE COLOR by Ann - jak każda kobieta - bedzie sobie pozwala na małe grzeszki, dlatego raz na sezon pozwolimy sobie na limitowaną edycję kolorystyczną. Rozpoczęliśmy od szlachetnego melanżu - lekkiej szarości - i tę edycję nazwaliśmy TRUE GREY. Następnie zaproponowaliśmy głęboki granat - kolekcja limitowana DEEP NAVY oraz świetnie łączący się z granatem delikatny wełniany camel - który nazwaliśmy GOLDEN AUTUMN. Była mocna czerwień RED POWER, zaś tej jesieni mocno stawiamy na KOLORY ZIEMI - szarości, grafity, brązy...

Życzymy przyjemnej, eleganckiej i niecodziennej przygody z modą. Jak mawiała COCO CHANEL: A girl should be two things: classy & fabulous. Najważniejsze by moda Was uzupełniała, byście czuły się z nią dobrze, prawdziwie.

STAY TRUE TO YOURSELF - FEEL CONFIDENT

Anna Bogel

TRUE COLOR by Ann

 

 

I have always believed that fashion was not only to make women more beatiful, but also to reassure them, give them confidence

YVES SAINT-LAURENT

 

 

 

"Create your own style, let it be unique for yourself and yet identifiable for others"

ANNA WINTOUR

"A GIRL SHOULD BE TWO THINGS...
Classy & Fabulous."

COCO CHANEL