Blogerka Harel o nas

HAREL to niewątpliwie 1 z największych autorytetów, jeśli chodzi o modę w Polsce.
Jej 'subiektywizm' doceniają Polki, które cenią sobie nietuzinkowy design i marki nieoczywiste, w dużej mierze niesieciowe.
To zaszczyt czytać tak pozytywną opinię Harel o TRUE COLOR BY ANN i o projektach, które tworzy dla Was Anna Bogel - założycielka marki.

Cytujemy poniżej jej wpis a poniżej podejmy link do wpisu bloga

http://harelblog.pl/2018/06/25/no-more-boring-suits/

NO MORE BORING SUITS!
Zmagania z odzieżą biurową zostały mi oszczędzone przez los. Oczywiście z daleka podziwiam – zwłaszcza perfekcyjnie dobrane kostiumy w serialach o prawnikach – ale też we własnym otoczeniu, przemieszczając się po mieście, w okolicach korporacyjnych skupisk. Panowie naprawdę mają pod tym względem łatwiej. Nie umniejszam gigantycznej dziedzinie, jaką jest oficjalna moda męska, ale i pod względem fasonów, i kolorystyki wydaje się prostsza i bardziej logiczna. Kobiety – te to się muszą dopiero nagimnastykować! Od napiętych guzików koszuli na biuście, po niemożność postawienia

Jeśli marynarka, to lekko przedłużona, z wysokimi pęknięciami i wygodnymi kieszeniami (albo z krótkim rękawem – nie oceniaj, póki nie spróbujesz!). Jeśli spódnica, to z komfortową szeroką gumką, odporna na zagniecenia. Anna jest mistrzynią żakietów – powstają hybrydy marynarek z kurtką bomberką lub bomberek z koszulą, zdobione oryginalnymi guzikami, z dyskretnym sznytem retro (nie na tyle jednak, by zdominować ich nowoczesny charakter). True Color to również sukienki w sporej ilości. Grzeczne, za kolano, zyskujące w oczach dzięki detalom: misternie marszczonym stójkom, szerokim kimonowym rękawom różnej długości czy na pozór niewidocznym „zabezpieczeniom” w postaci wszytego kawałka tkaniny, na wypadek gdyby suwak dekoltu otworzył się zanadto. Dzięki odpowiedniemu doborowi tkanin kolekcje współgrają ze sobą – można je układać jak puzzle. Bluzka ze spódnicą będzie wyglądać identycznie jak sukienka, a potem nagle możemy sobie stworzyć zupełnie inny zestaw. Rozmiarówka jest szeroka, ale w razie braku interesującego nas rozmiaru istnieje możliwość uszycia danej rzeczy na miarę.

Poniżej tylko drobna część tego, co w ofercie marki można znaleźć. Nie szukajmy wielkich kampanii wizerunkowych czy fantazyjnych sesji. Tu nie o to chodzi. Tworzenie takiej a nie innej mody wynikło ze szczerej potrzeby połączenia kreatywności z życiem codziennym. Warto odwiedzić Annę w jej showroomie na warszawskiej Woli. Uzasadni obecność każdego guzika i każdej zakładki, a ubrania zaczarują znacznie mocniej niż na zdjęciach. Początkowo miało być tylko czarno i biało. Ale na szczęście wkrada się kolor. Od beżów i oliwek, przez granat po głęboką czerwień. Co będzie dalej? Jedno jest pewne: nie znudzimy się!

całość artykułu:

http://harelblog.pl/2018/06/25/no-more-boring-suits/