Granatowy Kaszmir - kusząca wyszukana wełna kluczem do oryginalności stylu

Piękna wełna to coś co kochamy najbardziej, w TRUE COLOR cenimy sobie jakość włoskiej precyzji, ciepło naturalnych wełen. nonszalancję wyszukanych tkanin, dzianin, wełen i bawełen...

Ta wełna jest niesamowita, struktura kaszmirowa, nieco szorstka... Kolor głęboki, intensywny, czarujący. Edycja limitowana KIND OF MAGIC KASZMIR DEEP NAVY trafiła do Pań ceniących sobie bardzo krótkie serie, oryginalny krój, ponadczasową jakość i styl na lata... W naszej ofercie pojawiło się kilka krótszych płaszczyków - takich jak na zdjęciu ma na sobie absolutna ikona stylu - Pani Marieta Żukowska (której ogromnie dziękujemy za wsparcie i zdjęcia) oraz parę sztuk w wersji dłuższej. Szerokie tradycyjne klapy, kołnierz, który można postawić, idealnie dobrane piekne guziczki nieco podłużne - te leementy czynią tą serią wyjątkową.

Głęboki, aczkolwiek czysty granat - tak okreslilibysmy kolor tej serii limitowanej wełny płaszczów KIND OF MAGIC od TRUE COLOR BY ANN BOGEL. 

Kolejne limitowane edycje w kolekcji jesienno-zimowej 2021... no cóż - niebawem... bo przed nami kolekcja wiosenna, ale jesienno - zimowa już się przygotowuje, już odszywamy pierwsze prototypy i je doskonalimy w naszej warszawskiej pracowni Anny Bogel. Robimy to spokojnie, w zgodzie ze slow fashion i sustainable fashion, w które wierzymy bardzo.

Tymaczasem czekamy na wiosnę, prawda?

Kolekcja wiosna lato 2021 już częściowo w sprzedaży. 

PS dziękujemy Pani Mariecie Żukowskiej za stylizację w stylu francuskim. Pani Marieta przygotowywała sie do kolejnej roli w stylizacji składającej się z granatowego beretu i naszego kaszmirowego płaszcza KIND OF MAGIC