Jesienna Kolekcja DESIRE

Jesienna Kolekcja marki TRUE COLOR BY ANN nosi nazwę DESIRE, nazwa pochodzi od płaszcza, w którym zakochać się można bez końca. 

Długi krój, efektowne dodatki, detale - plisy i kokardy na rękawach oraz wysokiej jakości wełna - oto DESIRE WOOL COAT. 

Płaszcz przyjmuje także impregnowaną granatową formę, w dotyku lekko papierową lub zupełnie lekką zwiewną w matowej eleganckiej czerni - to modele DESIRE DEEP NAVY i DESIRE BLACK

Na Jesień projektantka skupia się na ciemnych kolorach ziemi - oprócz czerni widzimy granaty, ciemną zieleń KHAKI oraz piękną szlachetną szarość. 

Granat DEEP NAVY zobaczymy w wygodnych luźnych spodniach, lekkiej, ujmującej prostotą sukience SIMPLICITY, PRETTY czy CHARMING oraz grubszym wełnianym płaszczu zimowym. 

SZAROŚĆ GREY poczujemy w miękkości wygodnego luźnego swetra, swetrowej sukienki i bluzki z lini PLEASURE, w wełnianym płaszczu oraz kurtkach w nieco ciemniejszej klasycznej jodełce. 

Ponieważ jednak miłość do CZERNI i BIELI jest najmocniejsza, w kolekcji nadal królują modele sukienek PRETTY, CHARMING i GOOD EVENING w CZERNI właśnie, zimą otulić które można elegancką kurtką THE ONE BLACK lub nowością - dłuższym wełnianym płaszczem. 

W tym sezonie Model PRETTY zyskał dzianinową melanżową odsłonę - zatem sukienka z Golfem, tak charakterystyczna dla marki ma już swoją jesienną, miękką wersję.

Na koniec marka mówi IF YOU CANT DECIDE IF YOU WANT BLACK OR WHITE CHOOSE BLACK&WHITE - i wprowadza pepitkę - elegancką i luźną sukienkę PARIS PARIS, spodnie i lekki choć wełniany płaszcz, o którym mowa na początku…

Jesienna kolekcja to burza tkanin i hybryda wysokiej jakości włókien, mocne włoskie wełny, sweterkowa ciepła i miła dla ciała mieszanka wełny, leciutki khaki jedwab z wiskozą. 

Bogactwo struktur, nowych form i odrobina koloru… Nudno nie jest na pewno - bo TRUE COLOR BY ANN mówi NO MORE BORING SUITS!

 

*TRUE COLOR BY ANN - marka powstała 2 lata temu, tworzona przez Annę Bogel, jej hasło to NO MORE BORING SUITS!

TRUE COLOR by Ann - NO MORE BORING SUITS!

MADE in WARSAW/POLAND

www.truecolor.pl

www.facebook.com/truecolorbyann

www.instagram.com/true_color_by_ann

 

Showroom - Kolejowa Street 47a/151 Warsaw