Kolekcja DIFFERENT ME

Marka TRUE COLOR by Ann wita wiosnę BIAŁO-CZARNĄ nowoczesną KLASYKĄ oraz wzbogaca ją limitowaną kolekcją kobiecych okryć wierzchnich w KOLORACH ZIEMI i kolejnym grzechem kolorystycznym w postaci limitowanej kolekcji. Całą kolekcję nazywa 'DIFFERENT ME', stąd też kampania i sesja pokazująca kobietę nieco eksperymentującą z modą. 

Tym razem w sesji wystąpiły liczne dodatki - paski zastępujące oryginalne, biżuteria Polanska&Co, buty ZURBANO. 

Kobieta TRUE COLOR kocha klasykę i czerń, ale czasem potrzebuje lekkiej odmiany, widzimy że łączy style, klasyczny kultowy MODERN GOLF połączony zostaje z dziurawymi jeansami, kobieta ta bawi się stylem, łamie zasady, bawi się urodą i fryzurą (modelka ma zmienianą fryzurę w trakcie sesji) ... bo nie ma granic, granicom mówimy NO MORE... po troszę jak w haśle marki: NO MORE BORING SUITS

 

Marka powstała by dać kobietom ubrania ‚eleganckie’ i oficjalne, ale koniecznie przy tym wygodne, luźniejsze i WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ, łamiące standardowe myślenie o biznesowym dress codzie

Na wiosnę marka oferuje nam kolekcje okryć wierzchnich dwóch rodzajów

-wełniane kurtki THE ONE 

-jeansowe bomberki

Idea kolekcji opiera się na stworzeniu wygodnych form, swobodnych - przeznaczonych dla kobiet ‚w biegu’ - kroje są lekko oversize’owe, ale kobiece, a dobrana kolorystyka inspirowana jest naturą, stąd nazwa dla kolekcji - KOLORY ZIEMI 

Jest głeboki brąz, szlachetna szarość w tradycyjnej jodełce, zieleń, która gra ze światłem i zmienia swój odcień w zależności od niego, ziemisty granat jeansy oraz czerń. 

Każda kurtka to nieco inna struktura, zieleń miękka, brąz cięższy, na czerni czujemy delikatne paski…

Ponieważ TRUE COLOR BY ANN regularnie wprowadza limitowane edycje kolorystyczne (była szarość, camel, granat) jako WIOSENNY grzech przeciwko BLACK&WHITE filozofii, prezentuje czerwień, a zatem:

TRUE COLOR BY ANN grzeszy z CZERWIENIĄ. 

Dla mini kolekcji RED POWER w kolorze pięknej i eleganckiej czerwieni zgrzeszyć warto. Jest ona skierowana dla kobiet, będących klientkami marki, potrzebujących od czasu do czasu odmiany i mocnego wejścia 

TRUE COLOR BY ANN grzeszy z RED POWER, stąd nowy model marynarki i żakietu - luźny L&E - LOOSE & ELEGANCE oraz sukienka SIMPLICTY i GOOD EVENING.

Czerwona sukienka SIMPLICITY RED - prosta, nieco dłuższa w kroju, z pięknym dekoltem, ale bez wycięcia z tylu (jak SIMPLICTY BLACK) - w czerwieni robi wrażenie zarówno w ciągu dnia (stonowana z np. czarnym żakietem czy podkreślona z czerwonym), ale i wieczorem podczas kolacji (z ciekawą biżuterią)

Marynarka L&E Loose and Elegance RED POWER - wydobędzie energię stylizacji każdej częsci garderoby, która się pod nim znajdzie - czy będzie to czerń, granat, biel czy nawet fuksja. Sukienka GOOD EVENING uwodzi czerwienią i mocnym kacentem czarno-srebrnym suwakiem.

Zapraszamy do oglądania galerii LOOKBOOKA 'DIFFERENT ME'

https://www.truecolor.pl/lookbook/different-me.html