Płaszcz marzeń - model SCANDINAVIAN DREAM w brązową pepitkę wyborem Gwiazd Mariety Żukowskiej i Anny Oberć

Płaszcz marzeń - model SCANDINAVIAN DREAM w brązową pepitkę wyborem Gwiazd Mariety Żukowskiej i Anny Oberć w sezonie SS i AW 2019. Na Waszą prośbę gorąco pracujemy na tym, by i w tym sezonie 2020  zarówno wiosenny, jak i jesienny płaszcz TRUE COLOR BY ANN BOGEL, a ściślej model SCANDINAVIAN DREAM wrócił. 
Od ponad roku szukamy tkaniny podobnej do naszej idealnej pepitki - kompozycji brązowo-granatowo-czerwonej - tak tak, ten z pozoru brązowy płaszcz kryje w sobie kilkanaście kolorów. I to jest jego sekretem - idealna kombinacja pasująca do wielu stylizacji i do wielu typów urody

Świetnie wyglądają w nim blondynki, idealniei pdokreśla urodę szatynek i brunetek, a rudy kolor włosów pięknie łaczy się z czerwienią płaszcza.

Czy wróci - oto jest pytanie...

Płaszcz jesienny, ale i wiosenny - ma luźny swobodny krój, eleganckie z lekkim połyskiem bardzo duże guziki, w tym jeden, który pozwala zapiąć płaszcz pod szyją. Krój jest idealny, brązowa perfekcyjnie dobrana kolorystycznie wykonana ze szlachetnej wiskozy podszewka pozwala na podwinięcie rękawów, a dodatkowy pasek na inne stylizacje wyszczuplające sylwetkę.

Ikona mody i aktorka  Marieta Żukowska zaprezentowała się w stylizacji z płaszczem na instagramie kilkukrotnie, ale wiemy tez że nosi go na co dzień. Pani Marieta wykorzystała go także w sesji zdjeciowej do salonu 366 concept.

Płaszcz wystąpił także w spocie prezentującym HULLHAIR, 1 z topowych salonów stylizacji fryzur w Warszawie, twórcą którego jest wybitny Piotr Hull. Płaszcz TRUE COLOR "wystąpił" wówczas na Mariecie Żukowskiej, gdzie nastąpiło właśnie pierwsze nim zauroczenie. Wówczas też płaszcz wystąpił w towarzystwie kilku innych naszych modeli, bowiem TRUE COLOR BY ANN BOGEL było autorem wszystkich stylizacji do tego klipu 

Piękna utalentowana aktorka Anna Oberć również pokazała się w naszym jesienno-wiosennym płaszczu - w otoczeniu natury :) wśród zieleni, która pięknie pasuje do naturalnego charakteru płaszcza.

Zespół TRUE COLOR BY ANN BOGEL robi wszystko by płaszcz wrócił, mamy nadal zapisane kilka Pan z ubieglego sezonu czekające na ten model. Piękna włoska bawełna była edycją limitowaną, dlatego producent nie powtarza tego wzoru, jednak inne fabryki włoskie pracują nad nowymi pepitkami 2020/2021. Korzystamy z ich szerokich palet kolorów do naszych kolekcji, a czasem decydujemy się na produkcję tkaniny tylko dla nas. Czekacie drogie Panie?

Zostańcie z nami, osoby zainteresowane płaszczem, zapraszamy gorąco do kontaktu - będziemy informowac o postępach naszych poszukiwań

Wasza Anna Bogel

Projektantka i Dyrektor Kreatywna TRUE COLOR BY ANN BOGEL