Pokaz mody Marka Wspiera Markę w Muzeum Miasta Gdyni

 

http://togethermagazyn.pl/marka-wspiera-marke/

http://www.dolcevitamagazyn.pl/marka-wspiera-marke/

http://deluxe.trojmiasto.pl/Marki-wspieraja-sie-w-Gdyni-Druga-edycja-Marka-Wspiera-Marke-n110847.html

http://personalbrandingpolska.pl/polska-sztuka-w-najpiekniejszej-formie/

 

"Polski design stanowi nasz ogromny wyróżnik na świecie. Tkwi w rodzimych twórcach ogromny potencjał i pokłady kreatywności, o których świat powinien usłyszeć. Jednak nie tylko modą możemy zawojować świat. Mamy również niesamowitych artystów, restauratorów, architektów wnętrz czy twórców sztuki użytkowej. Stąd pomysł wielkiego pokazu mody, który ewoluuje odkrywając polską sztukę w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu i pokazując ją w jej najpiękniejszej formie." Tak o incjatywie MARKA WSPIERA MARKĘ mówi Anna Szubert z Personal Branding Polska, która zaprosiła do pokazu również naszą projektantkę i naszą markę TRUE COLOR by Ann. Relacje z pokazu marcowego opisują portale w linkach poniżej, a w najnowszej edycji wrześniowej swoją kolekcję pokazał również Maciej Zień

Wieczór marcowej edycji otworzył wernisaż wystawy niezwykle utalentowanej malarki Dominiki Żurawskiej w Gdyńskim Centrum Filmowym. Otwarcie wystawy poprzedziło wystąpienie marszanda, znawcy i mecenasa sztuki Artura Krajewskiego, który przedstawił twórczość artystki.

Następnie Gości zaproszono do Muzeum Miasta Gdyni, gdzie odbył się niezwykły pokaz modowych stylizacji pod tytułem „Trzy Ulice”. Nad jego artystyczną częścią czuwali: topowy stylista Tomasz Gąsienica-Józkowy, mistrzyni fryzjerstwa i członkini Wielkiego Fryzjerstwa Francji Teresa Opiała oraz wizażystka i charakteryzatorka teatralna Marzena Niewiarowska. To właśnie dzięki nim przenieśliśmy się na tytułowe trzy ulice światowych metropolii – Pekinu, Londynu i oczywiście Gdyni.

"Trzy Ulice to symbole trzech krajów, w których pracowałem i tworzyłem w ostatnich latach – Chiny, Wielka Brytania i oczywiście Polska. Wszystkie tętniące życiem, poruszające się swoim własnym rytmem, wszystkie podążające za modą, jednak każda w swoim własnym stylu.

W każdej z trzech części pokazu postaram się pokazać to, co w tych krajach zwróciło moja szczególną uwagę, co uważam za godne naśladowania. Bo w moim rozumieniu moda to przede wszystkim zabawa… oczywiście utrzymana w klimacie najnowszych trendów. Więcej nie zdradzę" –  tak zapowiadał pokaz Tomasz Gąsienica-Józkowy, stylista pokazu i zdecydowanie zrealizował swoją wizję. W pokazie wrześniowym natomiast 

Wśród marek modowych zobaczyliśmy światowej klasy projektantkę Natashę Pavluchenko, finalistę drugiej edycji programu Project Runway Patryka Wojciechowskiego, TRUE COLOR by Ann, La Metamorphose, Furelle, Taranko, MaraSimSim, Boccoo, Michała Starosta, Łukasza Dopieralskiego i Magya. Unikalne buty KASI OSTAPOWICZ dopełniły stylizacje, a biżuteria oraz dodatki marek Anja Coraletti, Gioiello oraz AggaShe wydobyły z nich ukryte piękno.

Zapraszamy do fotorelacji obok oraz w linkach