RED POWER Limited czyli MOC czerwieni

Marka TRUE COLOR by Ann wita wiosnę BIAŁO-CZARNĄ nowoczesną KLASYKĄ , ale ponieważ regularnie wprowadza limitowane edycje kolorystyczne (szarość, camel, granat) jako WIOSENNY grzech przeciwko BLACK&WHITE filozofii, prezentuje CZERWIEŃ... a zatem TRUE COLOR BY ANN grzeszy z CZERWIENIĄ. 

Zapraszamy do oglądnia kolekcji RED POWER - w kolorze pięknej i eleganckiej czerwieni - dla której naszym zdaniem - zgrzeszyć warto

Marka powstała by dać kobietom ubrania ‚eleganckie’ i oficjalne, ale koniecznie przy tym wygodne, luźniejsze i WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ, łamiące standardowe myślenie o biznesowym dress codzie

RED POWER to limitowana kolekcja marki TRUE COLOR BY Ann, która ma być:

    •    elegancka, ale swobodna i wygodna

    •    luźna, nieco oversize’owa, koniecznie przy tym - kobieca

    •    o prostej, geometrycznej formie, łamiąc moc koloru, jakim jest czerwień.   

Wyselekcjonowana spośród setek odcieni - nasza czerwień jest wyrazista, dodaje energii, mocy, jednak w połączeniu z prostotą kroju, jest nieco stonowana, prezentuje się z ogromną klasą.

Hasło naszej marki to NO MORE BORING SUITS.  Wskazuje ono na brak nudy w kroju, ale też i odwagę w wyrażaniu siebie, choćby poprzez niestandardowe w biznesie formy czy kolory, które w dress codzie biznesowym nie są pierwszym bezpiecznym wyborem

RED POWER wyraża Ciebie jako odważną, gotową do działania, myślącą niestandardowo - out of the box

Czerwona sukienka SIMPLICITY RED - prosta, nieco dłuższa w kroju, z pięknym dekoltem, ale bez wycięcia z tylu (jak SIMPLICTY BLACK) - w czerwieni robi wrażenie zarówno w ciągu dnia (stonowana z np. czarnym żakietem czy podkreślona z czerwonym), ale i wieczorem podczas kolacji (z ciekawą biżuterią)

Marynarka L&E Loose and Elegance RED POWER - wydobędzie energię stylizacji każdej częsci garderoby, która się pod nim znajdzie - czy będzie to czerń, granat, biel czy nawet fuksja.

Zdradzimy, że kolejny model w czerwieni, który za chwilkę się pojawi - to sukienka GOOD EVENING oraz bluzka PERFECT BASE.

NO MORE BORING SUITS! - TRUE COLOR BY ANN

GRZESZYMY Z CZERWIENIĄ - RED POWER LTD.