TRUE COLOR by Ann Bogel partnerem Gali MP Power Awards

 

Nasza marka TRUE COLOR by Ann Bogel była partnerem Gali MP Power Awards. Gala była wydarzeniem niezwykłym - bo miała niezwykle uroczysty charakter mimo charakteru online, jakie wymusiła panująca w maju pandemia.
Mimo to najwyższej jakości technologiczna oprawa Gali pozwoliła na wręczenie nagród w kilkudziesięciu kategoriach. Prowadzące Galę ubrała Anna Bogel, a kreacje i stylizacje naszej marki TRUE COLOR dodały Gali świątecznego i uroczystego charakteru.
Prezes Meeting Planner Pani Sylwia Banaszewska miała na sobie złotą kreację MAXI - sukienkę w stylu CLASSY z rozcięciem na boku w szlachetnym mieniącym się lekkim złotym odcieniu oraz zlote kolczyki TRIANGLE LOVE. Współprowadząca Galę Magdalena Kondas miała na sobie sukienkę PRETTY w wersji wyciętej bez rękawków, ale także długiej do ziemi. Jako dodtaek do stylizacji wybrała również biżuterię TRIANGLE LOVE od TRUE COLOR, jednak w wersji srebrnej.

W gali uczestniczyło ponad 3tysiące osób. Nagrodzeni nie ukrywali radości, a prowadzący i prowadzące na żywo łaczyli się z uczestnikami i nagrodzonymi. 23 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród w XOXO - było to już post pandemiczne finalne wręczenie statuetek Nagrodzonym. 

PARTNERZY GALI

XOXO