TRUE COLOR by Ann Bogel w akcji SUMMER FASHION DAYS promowanym przez VOGUE Polska

https://www.facebook.com/events/619755538647354/

Lato 2020, branża fashion wraca do życia. Pojawiają się pierwsze wydarzenia, eventy modowe na świecie, w Polsce, w Warszawie. Najlepsze topowe butiki Warszawy łączą siły i zapraszają w piątek 10 lipca na interesujące wydarzenie modowo-lifestylowe WARSAW SUMMER FASHION DAYS promowane przez VOGUE POLSKA

Summer Shopping Days to akcja, podczas której – robiąc zakupy – można wesprzeć lokalny biznes. W imieniu naszym - TRUE COLOR by Ann Bogel i innych polskich marek, zapraszamy do udziału w akcji promującej najlepsze topowe miejsca w stolicy związane z branża fashion i designem.

Summer Shopping Days - promowane przez Vogue Polska -zacznie się 10 lipca w Warszawie, a potem odbędzie się w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście. Zanim ruszycie do sklepów, weźcie udział w konkursie „Vogue Polska” – zwycięzcy dostaną vouchery do sklepów uczestniczących w akcji. To naprawdę znakomite adresy.

Zakupy to dla wielu niezawodny sposób na poprawę humoru. Ale mogą też stać się sposobem na to, by wesprzeć lokalne biznesy – concept store’y, autorskie butiki z ubraniami czy dizajnem. A dodatkowo spędzić dzień w miłej atmosferze przy lampce prosecco czy butelce Bud i upolować atrakcyjny rabat. Wszystko to będzie możliwe właśnie w ramach akcji Summer Shopping Days. Wydarzenie wystartuje 10 lipca w Warszawie. Kolejne edycje odbędą się w Poznaniu (17 lipca), Krakowie (24 lipca), we Wrocławiu (31 lipca) i w Trójmieście (7 sierpnia). TRUE COLOR BY ANN zaprasza już dziś w piątek 10 lipca do swojego flagowego butiku w Warszawie, na Bracką 25 do pięknego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, gdzie czeka na Was lampka wina i niespodzianka - 10% rabat 

W warszawskiej edycji Summer Shopping Days weźmie udział blisko 50 lokalnych sklepów. Wszyscy zapowiadają atrakcje – powitalne drinki, występy DJ-ów i, co ważne, spore rabaty. Po ubrania będzie można się wybrać m.in. do sklepów takich marek jak TRUE COLOR BY ANN BOGEL, Just Paul, MEXX, Confashion, FUMO, PARYSKA13, Acephala, Risky Shop, Viola Śpiechowicz. Do akcji przyłączyły się wszystkie butiki z domu handlowego MYSIA 3. Łukasz Jemioł spotka się z klientkami w swoim butiku przy ulicy Mokotowskiej. Z kolei concept store Basic Station zaprasza na spotkanie z projektantkami Agnieszką Zawadą (marka Basic Station) i Małgo Kotlonek (Goshico).

Fani streetwearu i sneakersów będą mogli odwiedzić HighKiosk, Clobber lub Warsaw Sneaker Store, czyli sklepy WS2 i CL20, gdzie zakupy umili DJ grający na żywo.

Fani streetwearu i sneakersów będą mogli odwiedzić HighKiosk, Clobber lub Warsaw Sneaker Store, czyli sklepy WS2 i CL20, gdzie zakupy umili DJ grający na żywo.

W warszawskiej edycji Summer Shopping Days weźmie udział blisko 50 lokalnych sklepów. Wszyscy zapowiadają atrakcje – powitalne drinki, występy DJ-ów i, co ważne, spore rabaty.

Po ubrania będzie można się wybrać m.in. do sklepów takich marek jak Just Paul, MEXX, Confashion, FUMO, PARYSKA13, Acephala, Risky Shop, Viola Śpiechowicz. Do akcji przyłączyły się wszystkie butiki z domu handlowego MYSIA 3. Łukasz Jemioł spotka się z klientkami w swoim butiku przy ulicy Mokotowskiej. Z kolei concept store Basic Station zaprasza na spotkanie z projektantkami Agnieszką Zawadą (marka Basic Station) i Małgo Kotlonek (Goshico).

Fani streetwearu i sneakersów będą mogli odwiedzić HighKiosk, Clobber lub Warsaw Sneaker Store, czyli sklepy WS2 i CL20, gdzie zakupy umili DJ grający na żywo.

Konkurs dla czyteników "Vogue Polska"

Idea wspierania lokalnego biznesu jest nam bardzo bliska, dlatego „Vogue Polska” w ramach akcji Summer Shopping Days organizuje konkurs. Zasady są proste: opowiedz nam, jaki masz pomysł na codzienne wspieranie lokalnych biznesów w twoim mieście.

Odpowiedź wyślij do 8 lipca na adres konkurs@vogue.pl, wpisując w temacie wiadomości: „Summer Shopping Days”.

Najbardziej kreatywne pomysły nagrodzimy voucherami o wartości 500 zł każdy, ufundowanymi przez sklepy: Archidzieło, Muscat Eyewear, Fridge, Warsaw Concept Store, Confashion, Warsaw Sneaker Store.

https://www.vogue.pl/a/summer-shopping-days-juz-10-lipca-w-warszawie

link do informacji prasowej VOGUE (www. vogue.pl)