TRUE COLOR w L'OFFICIEL

Bernard Hołdys to wybitny fotograf artysta, który po raz kolejny wykorzystał nasze projekty w swojej sesji (projekty TRUE COLOR BY ANN BOGEL). Poprzednią sesję Bernard Hołdys nazwał DONT CRY OVER SPILLED MILK. Najświeższa została opublikowana w L'OFFICIEL w postaci edytoriala, z czego bardzo się cieszymy. Jest to oryginalny, nieco awangardowy magazyn skupiający prace niesamowitych artystów.

W L'OFFICIEL mamy okazję podziwiać piekną modelkę Kornelię znaną na instagramie jako @korkozaurus w naszych kreacjach. czarno białe zdjęcia świetnie oddaja nasze flagowe projekty - klasyczny model koszuli MY STYLE w pięknej bieli oraz wiosenno-jesienny klasyk - prosty głeboko czarny płaszcz KEEP WALKING BLACK.

Męski luźny format koszuli, która jednak lekko i miękko opiewała ciało modelki, świetnie sprawdził się w nietypowych nieco geometrycznych pozach. Czarny płaszcz i jego głeboka barwa w połaczeniu z fascynatorem, a co więcej założony tył na przód stanowi mocny akcent zdjęć - jest wyrazisty aczkolwiek prosty - tyak jak nasze projekty:)

Nad całą sesją opiekę sprawowała ekipa profesjonalistów, m.in. Stylistka Paulina Wasążnik, make up artist Koleta Gabrysiak czy Hair stylist Ewa Pieczarka. Cała sesja odbyła się w Studiu Las w Warszawie.

Dziękujemy, polecamy lekturę L'OFFICIEL i podziwianie pięknych zdjęć. Miło nam, że TRUE COLOR BY ANN BOGEL była częścią tego projektu.


Team credits:
Photographer: Bernard Hołdys  @bernardholdys
Fashion Stylist: Paulina Wasążnik  @mydstylist
MUA: Koleta Gabrysiak  @koletagabrysiak
Hair Stylist: Ewa Pieczarka  @ewa_pieczarka
Model: Kornelia @korkozaurus from @gagamodels
Photographer Assistant: Anka Bruślik  @cekinowo
Retoucher: Paulina Kaźmierczak  @paulina_retouch
Studio: Studio Las  @studiolas 

Płaszcz KEEP WALKING BLACK - https://www.truecolor.pl/sklep/plaszcz/plaszcz-keep-walking-black.html

Koszula MY STYLE https://www.truecolor.pl/sklep/koszula/biala-koszula-my-style.html


Link do edytoriala online

https://lofficielbaltics.com/editorials/it-s-all-about-her

Poprzednia sesja