WIOSNA LATO - 'NO MORE' COLLECTION

KOLEKCJA NO MORE

Wiosna i lato to czas sukienek, lekkich tkanin, jasnych barw i płaszczy. To wszystko oddaje w swojej kolekcji Anna Bogel w najnowszej odsłonie Wiosna - Lato TRUE COLOR BY ANN, której motto brzmi: NO MORE

Marka TRUE COLOR BY ANN od zawsze mówi NO MORE BORING SUITS, ale w tym sezonie Ania chce jeszcze mocniej zaznaczyć swój protest przeciwko zjawiskom, z którymi zmaga się dzisiejszy świat. Wyraża sprzeciw przeciwko nierówności - szeroko pojętej - od nierówności w miejscu pracy, w miejscu zamieszkania, nierówności traktowania kobiet, nierówności w traktowaniu osób o innych poglądach, odmiennym pochodzeniu, innych wartościach. Najważniejsza jest nasza wewnętrzna prawda o sobie i tolerancja wobec prawd innych.

'Dlatego pierwszy raz w mojej kolekcji są proste białe i czarne TSHIRTY z dwoma wiadomościami: pierwsza to NO MORE, druga to TRUE - jak w nazwie marki. Miejmy odwagę powiedzieć NO MORE w życiu, w pracy, wśród znajomych - mówmy co i dlaczego myślimy, uzewnętrzniajmy nasze prawdy i opinie - to różnorodność sprawia, że wiemy więcej i więcej się uczymy.'

W wiosennej kolekcji TRUE COLOR BY ANN znajdziemy kilka bardzo różnych modeli płaszczy - od pięknych długich falujących na wietrze prochowców, przez klasyki z szerszymi klapami po króciutkie nieco marynarkowe fasony. Od czerni, granatu i pepitki po brązy i beże.

Jasny beż - LIGHT BEIGE to nowy limitowany kolor marki tej wiosny, znajdziemy go w sukienkach bez rękawów (fason pierwszy raz w kolekcji TRUE COLOR BY ANN w beżu i czerwieni) czy w lekkich marynarkach i płaszczach KEEP ON WALKING, idealnych na cieple dni, gdy nasze ciało ceni sobie lekką formę, bez podszewki, a nasze zmysły pragną jasnych słonecznych kolorów.

Oprócz kolorów ziemi wraca CZERWIEŃ w nowym letnim wydaniu sukienki CLASSY, którą nazwaliśmy 'CANT BE SHORTER' - mankiet na krótkim rękawku, soczysta aczkolwiek oficjalna czerwień, luźny krój, który z paskiem nadaje kobiecości - wszystko to sprawi, że sukienka sprawdzi się zarówno podczas spotkania biznesowego, jak i podczas uroczystości rodzinnych typu śluby.

Odkąd projektantka zauważyła, jak ważna dla kobiet jest idealna długość sukienki lub spodni, od zeszłego sezonu marka zaprasza do swojego showroomu, gdzie zawsze można skrócić sukienkę lub spodnie do wymarzonych wymiarów.

Sesję do najnowszej kolekcji wykonała młoda utalentowana fotografka Dominika Jarczyńska, której fotografie znaleźć można w wielu wydaniach L'OFFICIEL. Modelką była piękna Katarzyna Chilimoniuk, utalentowana graficzka, pasjonatka mody, której obecność w sesji ma znaczenie bardzo duże, wręcz sentymentalne dla Projektantki. Chili (pseudonim Kasi) wystąpiła w pierwszej sesji marki prawie 3 lata temu - tamtą sesję, mimo że wykonaną przez przyjaciół projektantki jako prezent dla niej - wspomina szczególnie ciepło i uważa za wyjątkową do dziś, przez innych zaś postrzegana była jako trudna i odważna.

 

Najnowsza kolekcja do zakupienia na www.truecolor.pl oraz w Warszawskim showroomie na Kolejowej 47a. Z projektantką można umówić się osobiście w showroomie, który działa na zasadach private shopping, jest otwarty 3 razy w tygodniu lub na umówione spotkanie.

Marka TRUE COLOR BY ANN zagości podczas UNIQUE BAZAR w Elektrowni Powiśle. Część kolekcji jest zawsze obecna w concept store TFH na Szpitalnej 6 w Warszawie.