Niezależna Blogerka Harel w naszej koszuli w nowej odsłonie swojego bloga

Niezależna Blogerka Harel w naszej koszuli prezentuje nową odsłonę swojego bloga. Harel pisze od roku 2006. Współpracuje z VOGUE i Lounge Magazine. Jej blog czyta regularnie kilkanaście tysięcy zainteresowanych modą osób, które przywiązują wagę do jakości, trwałości i unikalności projektów.

O TRUE COLOR by Anna Bogel Harel pisała pierwszy raz ponad 2 lata temu, gdy odwiedziła nasz pierwszy showroom na Kolejowej w Warszawie. Dziś nadal nosi z dumą naszą czarną koszulę, która od czasu do czasu pojawia się także na jej instagramie. W 2019 Harel pojawiła się w nowej odsłonie koszuli, popelinowej bieli, a na katowickim pokazie KTW FASHION WEEK widzieliśmy ją w naszej krótkiej jodełce, czyli krótkim plaszczyku wykonanym w 100% z welny włoskiej w piękny ponadczasowy wzór czarno białej jodełki.

Dziś Harel odsłania stary nowy blog, który poddano relaunchowi. Z jeszcze większą przyjemnością informujemy o tym, bo do sesji promującej to wydarzenie Harel wybrała nasza białą koszulę. Wygląda pieknie - oceńcie sami.... koszula także, ale przede wszystkim blog

Harel w naszych stylizacjach:

https://www.instagram.com/p/B8tYwBNpflw/

https://www.instagram.com/p/B8TPVzWhPec/

https://www.instagram.com/p/B6NCTKrlEjw/

https://www.instagram.com/p/B3j9J-0FNzN/

Pierwszy wpis Harel o TRUE COLOR:

https://www.truecolor.pl/news/blogerka-harel-o-nas.html

https://www.instagram.com/p/Bkc_ZOXlYvT/

O harel:

www.harelblog.pl

ZACHĘCAMY DO LEKTURY:)